...můžeš dostat diplomek...

...můžeš nám pomoci a kliknot pro nás..

Reprezentace:


Leden 2011

Green day u pivka

31. ledna 2011 v 15:19 | Nitty |  gd - groups
Omlouvám se za to jak je to malý, ale kdybych to zvětšila tak to má blbou kvalitu.
přihlášení : SONB 1.

30. ledna 2011 v 10:49 | Nitty |  Soutěže
Tákže připravila jsem si pro vás na tomhle blogu 1.,ale pro všechny známou soutěž sonb.

Soutěžje v tom že vyplníte Formulář a do 5.2.2011 budu přijmat přihlášky. Co vyplníte přihlášky bude se hlasovat a po kolu vypadávat.

Furmulář:
  • Jméno (přezdívka)
  • Blog


To to je všechno ať vás je hodně!!!

1. design - Gee and Billie

30. ledna 2011 v 10:45 | Nitty |  Galerie designů
Sice pozdě, ale přece. je tu jeden z mých dessů. Snad se líbí!!


fgn

Billie Joe v šatech!

30. ledna 2011 v 9:10 | XXL Killjoy |  Billie Joe Armstrong
http://i281.photobucket.com/albums/kk232/cherylangelatoo/AI%20The%20Musical/169021_1717258369004_1164571756_31804352_6879369_n.jpg

http://i304.photobucket.com/albums/nn177/hermionexxx/Green%20Day/Billie%20Joe/z65846578.jpg

Jako tohle vidět hned po ránu.... Poslala mi to kámoška na facebook XDD

...Směs černých myšlenek...

24. ledna 2011 v 18:40 | XXL Killjoy |  Téma týdne
Sebevražda... je to to nejposlednější řešení všech sužujících problémů, které nedovolí ani na vteřinu zavřít oči. Když o této variantě člověk uvažuje, ocitá se v hluboké depresi a nevidí cestu do sluncem zalité zahrady. Z jistého důvodu těm lidem rozumím. Ocitli se v pasti a nevědí jak z toho ven. Denně se trápí a nemůžou myslet na nic jiného a stále častěji se naskytuje jedna možnost, která by všechno úplně vyřešila. Ne... nevyřešilo by se nic, jen by se dotyčný zbavil toho zničujícího pocitu. Tihle lidé nejsou žádní šílenci, ale jejich mysl se každou vteřinou ztrácí v té nejčernější temnotě jakou si možná ani nedovedeme představit. 

Když jsem byla malá (mohlo mi být tak 9 let) uvízly jsme s mámou v zácpě na Nuselském mostě a viděla jsem mladou holku, která přelézala zábradlí a zřejmě se chystala skočit dolů. Přejel mi mráz po zádech. Živě jsem si dokázala představit jak se pouští a následně její tělo bezvládně letí k zemi. Dřív než to však stačila udělat, stál u ní muž a vypadalo to, jakoby se horlivě snažil jí přemluvit, vlít jí krev do žil, dát jí důvod žít. V tu chvíli jsem byla dost zkoprnělá, protože to v jeden moment vypadalo, že mu neustoupí, ale zabránilo jí v tom houkání policejního auta, které dorazilo právě včas. Policisté jí pak dokázali odradit od černých myšlenek... viděla jsem, jak opatrně slézá zpátky na pevnou zem, ale to už jsme byli moc daleko a pak se nám tento výjev zcela ztratil z dohledu. 
Ať už jí do této situace přivedlo cokoli, potřebovala si o tom promluvit. Občas se ale stane, že tu není nikdo, komu by se dalo svěřit a dusíme naše emoce uvnitř svého nitra a ničíme sami sebe. 

Jeden čas jsem měla dost ohavné myšlenky i já sama. Vždycky když jsem čekala na vlak... pak začala blikat červená výstražná světla a blížil se vlak... ale pořád tu byly věci co mě držely nad vodou a byla jsem ještě hodně daleko od úplného dna i když jsem si připadala, že hlouběji klesnout už nemůžu. V těchto chvílích jsem myslela na lidi, kteří to měli daleko těžší... naprosto nesrovnatelné s mými pocity. Na lidi, kteří chtěli opravdu sebevraždu spáchat nebo to dokonce udělali. A na lidi, kteří jsou na dně, ale dokázali si pomoct jiným způsobem... třeba měli štěstí, co já vím? Ale pořád jsou tady a všechno tohle mi dává sílu. Vlastně jsem se nepotýkala s žádnými těžkými situacemi, ale občas jsem prostě nevěděla jak dál... občas mě nebavil svět... ale ne že bych z toho byla tak úplně venku, ale už jsem si na všechno zvykla, soužila jsem se s tím, že můj život není úplně růžový (mimo to, já růžovou barvu nesnášim! XD) a bez všech starostí by ani život nebyl životem, který je vždycky nepříznivý a tvrdý což musíme všichni jednou pochopit...

Složitá a jedinečná

23. ledna 2011 v 19:57 | XXL Killjoy |  Téma týdne
V mých očích je čeština zvláštní jazyk: v zahraničí ho nijak neuplatníme, je složitá, divně zní.... abych se přiznala, nemám jí ráda. Daleko radši bych mluvila třeba anglicky, ale už jsem se smířila s tím, že čeština je můj mateřský jazyk a denně ho používám.
Avšak jako optimista na tom vidím i klady. Ten jazyk je zároveň krásný a liší se od jiných. Je jako vegetace na Madagaskaru. Neustále se vyvíjí a obměňuje. Občas nám sice může dělat potíže... (asi všichni vědí, o čem mluvím XD) ale je úžasné kolika slovy se dá vyjádřit jedna věc, je úžasné umět ten jazyk používat...
Četla jsem, že se řadí k nejtěžším jazykům světa. Nedivila bych se tomu, ale copak se jazyky dají třídit podle složitosti? Na každém je obtížné něco jiného... ať už tedy mluvíme anglicky, česky nebo arabsky vždycky to bude krásné. 

Mám děsný dilema...

23. ledna 2011 v 14:47 | XXL Killjoy |  Admins
Už dost dlouho řikám, že bych měla něco udělat s designem.... a dělám něco? ne! důvodem je, že mě opustily dny kreativity... nudim se ať dělám cokoliv a absolutně mě nenapadá, co bych měla na ten design dát. Vim jen, že nechci nic konkrétního... vlastně já mám ráda takový na půl abstraktní designy akorát nevim, co z nich přesně vybrat. Nemám nápad ani jakou by to mělo mít barvu... vůbec nic, prostě prázdno.... co by se vám tady líbilo?

Boulevard Of Broken Dreams

23. ledna 2011 v 14:29 | XXL Killjoy |  gd - official music videos

Mám hrozně ráda ten text xD

Včerejší hodina dějepisu alespoň trochu projasněná pozitivní myšlenkou

22. ledna 2011 v 17:24 | XXL Killjoy |  Admins
Dalo by se říct, že každá hodina dějáku u nás na škole probíhá vždycky stejně. Máme takovou kozu, co neumí ani pořádně napsat poznámky (píše to ve větách a při tom v bodech = chybej jí tam slovesa). Neumí učit a má moc požadavků (kdo by si chtěl vylepšit známku, musí se naučit látku zahrnující pět století...) no a přes to jsem měla důvod se smát... (rozhodně neni k smíchu, když vám do jedničky na vysvědčení chyběj 3%.... když v testu přehlídnete otázku a dostanete kvůli tomu horší známku... když vidíte učitelčiný zápisky a posloucháte jak mluví...) 
Totiž vono když někdo špatně přečte Ferdinand (nebo jak to jméno bylo), tak kdo by se nesmál, když si do tý "věty" zasadí to špatně přečtené jméno.
"Frerard byl korunován císařem svaté říše římské" XDDD

Kontrola SB

22. ledna 2011 v 11:16 | XXL Killjoy |  Spřátelení
Vzaly jsme si všechny sb s sebou a tohle by mělo sloužit jako menší kontrola. Stačí jen napsat, že se k nám pořád ještě hlásíte a máte nás mezi oblíbenejma stránkama... sice pod jinym jménem a adresou, ale nezapomínejte, že to jsme pořád my! XD

Your Natty & XXL Killjoy

The Black Parade

22. ledna 2011 v 10:38 | XXL Killjoy |  mcr - others
http://www.wallpaperbase.com/wallpapers/music/mychemicalromance/my_chemical_romance_7.jpg

Kámoši?

22. ledna 2011 v 9:50 | XXL Killjoy |  Spřátelení
Možná by se našlo pár jedinců, kterým by se zalíbil tenhle blog na tolik, že by se chtěli pyšnit naší adresou ve svém menu. Stačí vyplnit následující formulář:

  1. Jméno
  2. Blog
  3. Zaměření blogu
Podmínky jsou úplně obyčejné... jen bych prosila: NEPIŠTE "obíhám!" to člověka dokáže pořádně vytočit... kdo to napíše tak ze seznamu SB rychle vyletí!

Předem upozorňuju, že nepřátelíme s blogy o komerčně vytvořených hvězdičkách (justin bieber, miley cyrus nebo dokonce eva farná.....) 
A neděláme diplomky, takže ani nám je dělat nemusíte.

Díky za spřátelení :-)

Reklamy aneb karanténa pro nevhodné komentáře

22. ledna 2011 v 9:41 | XXL Killjoy |  Reklamy
Asi každej ví, že některý komentáře se prostě k určitejm článkům nehoděj. A tak teda ve své naivitě, že budou všechny reklamy nasměrovány právě sem, jsem založila tuhle rubriku. Můžete si více méně psát co chcete (když to nebudou nadávky na adresu mcr nebo gd....).
Asi každej se někdy přihlásí do nějaký soutěže a shání hlasy nebo si jen potřebuje zvýšit návštěvnost. Od toho je tady tenhle článek a jestli uvidim reklamu někde jinde, tak toho dotyčného budu prostě ignorovat. Toť vše....

PS: žádost o spřátelení se nebera jako reklama! tudíž komentáře tohoto typu pište sem

Rozcestník: FUN SITE

21. ledna 2011 v 18:12 FUN SITE

Soutěže

...Chcete se pobavit nad nesmyslností otázek u bleskovek, nebo prožít napětí SON(něco)?...

Diplomky

...Tady si můžete vyzvednout vaše ceny...

Ankety

...Chceme znát vaše názory!...

Videa

...Něco pro zasmání...

Rozcestník: GREEN DAY - PHOTOS

21. ledna 2011 v 17:59 GREEN DAY - PHOTOS

Billie Joe Armstrong

...Vocal + Guitar...

Tré Cool

...Drums...

Mike Dirnt

...Bass..


...Skupinové foto...

Rozcestník: GREEN DAY

21. ledna 2011 v 17:50 GREEN DAY

News

...Co mají nového?...

Downloads

...Stahujte písničky, alba, videa...

Photos

...Láska na první pohled existuje!...

Music Videos

...Klipy k písní a když ne klipy, tak aspoň písničky...

Lives

...Živá vystoupení...

Others

...Co se jinam nevešlo...

Rozcestník: MY CHEMICAL ROMANCE - PHOTOS

21. ledna 2011 v 17:45 MY CHEMICAL ROMANCE - PHOTOS

Gerard Way

...Vocal...

Mikey Way

...Bass...

Frank Iero

...Guitar...

Ray Toro

...Guitar...

Groups

...Frerard, Waycest, Frikey, all members...

Rozcestník: MY CHEMICAL ROMANCE

21. ledna 2011 v 17:37 MY CHEMICAL ROMANCE

News

...Že by nová písnička?...

Downloads

...stahujte písničky, alba, videa...

Photos

...Radost pohledět!...

Music Videos

...Klipy k písničkám a když ne klipy, tak aspoň písničky...

Lives

...Živá vystoupení...

Others

...Co se jinam nevešlo...