...můžeš dostat diplomek...

...můžeš nám pomoci a kliknot pro nás..

Reprezentace:


Admins

Je mi 13.. xDD

22. února 2011 v 19:04 | Nitty
Ahoja

Dneska ma teda skvělej den až na to, že jsem posrala matiku =(. Jen tak pro zvědavost.... dneska mám narozky... ano ano je to pravda je mi 13 a to je důkaz, že už jsem stará baba. Mno tak nic to bylo ro rychlý.


papapa vaše 13 letá Nitty

Husté nákupy v dm

19. února 2011 v 14:03 | Nitty
Ahoj

Tak včera jsem byla v Hradci na rovnátkách. Dávali mi tam řetízky a malé drátky + utahování. Jenže to furt tam nešlo a nešlo dát tak jsem vyšla z ordinace s červenou oteklou pusou. Tak jsem šla o dm si uděla radost. Koupila jsem si linky za 10 Kč a lesk za 3.... no paráda ne a aby toho nebylo málo tak jsou to kvalitní značky...  xDD. Tak jsem si udělala radost, ale bolení zubů to nepomohlo... =(! Tak se mějte fajn a snad ještě přidám dneska článeček bye!!

Vaše zubová Nitty

Zazvonil zvonec a světa byl konec...

12. února 2011 v 18:16 | XXL Killjoy
Dneska jsem s kámoškou mluvila o tom, jak lidi likvidujou celou planetu a zamořujou jí všeljakym svinstvem. Jak se hroutí celej náš systém a všechno nám proklouzává mezi prsty. Nějak mi to uvízlo v hlavě a když se ke mně dneska dostavila špetka kreativity, byla z toho hned básnička... Ráda bych znala vaše názory ať už jsou jakýkoliv. Nebojte se kritiky...

Takže už mám bravíčko XD

9. února 2011 v 17:50 | XXL Killjoy
jo jo jo XD sice se mi zdá, že si ten rozhovor s my chem trošičku "vymysleli" ale i tak jsem ráda, že o nich něco píšou.... takže i s plakátem Green Day poputuje hezky na nástěnku! XD

A na závěr takovej malej citátek od Gerarda, kterej mi dovoluje myslet si, co si myslim:
"Během éry 'Revenge' bylo dost těžký pochopit, co se kolem nás vlastně děje. Jako bychom ztráceli kontrolu nad svými songy - a to se stává, když je vypustíte - lidi si totiž to poselství nebo význam špatně vyloží. Pak se objevíte na titulní stránce nějakýho teen časopisu, kterýmu jste vůbec neposkytli interview, kde jenom použijí starý citáty a fotky a vy nemáte kontrolu nad tím, jak vás vylíčí. Píšou o vašem osobním životě, aniž byste jim poskytli informace, jako např. s jakou holkou byste rádi randili - to jsou totální výmysly!"

Budu si zase muset koupit BRAVÍČKO! XD

8. února 2011 v 12:34 | XXL Killjoy
Přejdu orvnou k věci, protože tohle nehodlám nijak okecávat! Jen bych ráda podotkla, že mi ten časák dělá docela radost... dali tam plakát Green Daya rozhovor s My Chem...

ale nejvtipnější na tom je, že si to teď nemůžu jít koupit! U nás neni žádná trafika... musela bych jet do nejbližšího městečka, který je vzdálený 7 kilometrů! Nevim jak to vydržim... ale pojedu tam zejtra... bude to asi prvně, co se těšim na očkování (nenávidim jehly, je mi z nich na blití a mám na to jakousi fobii.... XD jsem jako Gerard... :P), ale koupim si to bravíčko! to bude moje "bolestný" hmm... aspoň mi drýte palce ať to zvládnu! XD

Mám děsný dilema...

23. ledna 2011 v 14:47 | XXL Killjoy
Už dost dlouho řikám, že bych měla něco udělat s designem.... a dělám něco? ne! důvodem je, že mě opustily dny kreativity... nudim se ať dělám cokoliv a absolutně mě nenapadá, co bych měla na ten design dát. Vim jen, že nechci nic konkrétního... vlastně já mám ráda takový na půl abstraktní designy akorát nevim, co z nich přesně vybrat. Nemám nápad ani jakou by to mělo mít barvu... vůbec nic, prostě prázdno.... co by se vám tady líbilo?

Včerejší hodina dějepisu alespoň trochu projasněná pozitivní myšlenkou

22. ledna 2011 v 17:24 | XXL Killjoy
Dalo by se říct, že každá hodina dějáku u nás na škole probíhá vždycky stejně. Máme takovou kozu, co neumí ani pořádně napsat poznámky (píše to ve větách a při tom v bodech = chybej jí tam slovesa). Neumí učit a má moc požadavků (kdo by si chtěl vylepšit známku, musí se naučit látku zahrnující pět století...) no a přes to jsem měla důvod se smát... (rozhodně neni k smíchu, když vám do jedničky na vysvědčení chyběj 3%.... když v testu přehlídnete otázku a dostanete kvůli tomu horší známku... když vidíte učitelčiný zápisky a posloucháte jak mluví...) 
Totiž vono když někdo špatně přečte Ferdinand (nebo jak to jméno bylo), tak kdo by se nesmál, když si do tý "věty" zasadí to špatně přečtené jméno.
"Frerard byl korunován císařem svaté říše římské" XDDD
 
 

Reklama