...můžeš dostat diplomek...

...můžeš nám pomoci a kliknot pro nás..

Reprezentace:


Spřátelení

Sb... opět =)

12. března 2011 v 13:01 | Nitty
Takže jsem nás spřátelila s nový Sb s Mrs.Keith Leslei Simpson Deeply/C/. Má blog o My chem a taky o Green Day. Její blog najdete na http://vacicka.blog.cz/.

Sb.... další

10. března 2011 v 15:23 | Nitty
Takže je tu zase další Sb se stejnou přezdívkou Gabriel Decay. Líbí se jí punkrock a My chem. Její do modra zbarvený blog najdete tady!

New... Sb

10. března 2011 v 15:17 | Nitty
Máme další spřátelený blog o MCR. Adminka se jmenuje Gabriel Decay a její blog naleznete tu.

Opět tu máme další SB

19. února 2011 v 19:10 | Nitty
Takže jsem se spřátelila s úžasným blogem o Green day. Kolikátě že je to vlastně naše SB? 6. a to neni zrovna málo. Naše nové Sb najdete TADY.

jeho ikonka

Kontrola SB

22. ledna 2011 v 11:16 | XXL Killjoy
Vzaly jsme si všechny sb s sebou a tohle by mělo sloužit jako menší kontrola. Stačí jen napsat, že se k nám pořád ještě hlásíte a máte nás mezi oblíbenejma stránkama... sice pod jinym jménem a adresou, ale nezapomínejte, že to jsme pořád my! XD

Your Natty & XXL Killjoy

Kámoši?

22. ledna 2011 v 9:50 | XXL Killjoy
Možná by se našlo pár jedinců, kterým by se zalíbil tenhle blog na tolik, že by se chtěli pyšnit naší adresou ve svém menu. Stačí vyplnit následující formulář:

  1. Jméno
  2. Blog
  3. Zaměření blogu
Podmínky jsou úplně obyčejné... jen bych prosila: NEPIŠTE "obíhám!" to člověka dokáže pořádně vytočit... kdo to napíše tak ze seznamu SB rychle vyletí!

Předem upozorňuju, že nepřátelíme s blogy o komerčně vytvořených hvězdičkách (justin bieber, miley cyrus nebo dokonce eva farná.....) 
A neděláme diplomky, takže ani nám je dělat nemusíte.

Díky za spřátelení :-)
 
 

Reklama